درباره پاندورا

داستان PANDORA
داستان پاندورا در مورد شرکتی با مارک متمایز و محصولات متمایز است که فقط در عرض چند سال سفر استثنایی خود را از یک جواهرفروش محلی دانمارکی به یک شرکت بین المللی طلا و جواهر پیشرو در جهان انجام داده و در بیش از 70 کشور جهان فروش داشته است.

1998-1999: سالهای اولیه
همه چیز نزدیک به 30 سال پیش آغاز شد. در سال 1982 یک مغازه طلا و جواهر فروشی که روزی به پاندورا تبدیل می شد ، توسط یک طلافروش دانمارکی به نام Per Enevoldsen و همسرش وینی در کپنهاگ دانمارک تاسیس شد.

از ابتدا ، آنها اغلب در جستجوی جواهرات برای واردات به تایلند سفر می کردند. با افزایش تقاضا برای محصولات آنها ، تمرکز آنها به تدریج به سمت عمده فروشی به مشتریان در دانمارک منتقل شد.

در سال 1987 ، پس از چندین سال موفقیت در عمده فروشی ، فعالیت های خرده فروشی متوقف شد و شرکت به مکان های بزرگتری منتقل شد. در همین حال ، اولین طراح داخلی به این شرکت پیوست و پاندورا تمرکز خود را در ایجاد جواهرات منحصر به فرد خود آغاز کرد. در سال 1989 ، این شرکت تصمیم گرفت تولید جواهرات خود را در تایلند آغاز کند.

2000-2009: ایجاد حضور بین المللی
در سال 2000 مفهوم دستبند جذاب Pandora برای اولین بار در بازار دانمارک به بازار عرضه شد. مصرف کنندگان از این مفهوم استقبال کردند و در سالهای بعد ، با تقاضای رو به رشد و دلگرم کننده ، شرکت شروع به گسترش در سطح بین المللی کرد و وارد بازارهای جدیدی مانند ایالات متحده در سال 2003 و آلمان و استرالیا در سال 2004 شد.

طی سالهای بعد ، پاندورا به سرعت حضور خود در بازار را از یک بستر اسکاندیناوی به یک پلت فرم بازاریابی و فروش بین المللی هدایت کرد که عمدتا توسط توزیع کنندگان شخص ثالث و قابلیت های تولید قوی در تایلند گسترش یافته است.

پاندورا برای افزایش ظرفیت تولید خود ، در سال 2005 یک مرکز تولید کاملاً متعلق به شش طبقه کاملاً متعلق به تایلند افتتاح کرد که هنوز هم بخشی اصلی از تولید و زیرساخت های فعلی را تشکیل می دهد. در آگوست 2008 ، دومین تأسیسات تولیدی در همان منطقه افتتاح شد ، که در سال 2010 با افتتاح سومین و چهارمین تأسیسات پاندورا در همان منطقه ، باعث تقویت بیشتر تولید منحصر به فرد ما شد.

امروز
پاندورا از طراحی و ساخت داخلی تا بازاریابی جهانی و توزیع مستقیم در بیشتر بازارها ، یک مدل تجاری عمودی یکپارچه را مدیریت و مدیریت می کند. این محصولات در بیش از 70 کشور در شش قاره از طریق بیش از 10،300 نقطه فروش از جمله حدود 900 فروشگاه مفهومی به فروش می رسند.

ماموریت پاندورا - آن زمان و امروز - این است که به زنان در سراسر جهان جهانی از محصولات جواهرات با کیفیت بالا ، دست ساز ، مدرن و اصلی را با قیمت های مقرون به صرفه ارائه دهد ، در نتیجه زنان را به بیان شخصیت خود تحریک می کند. همه زنان داستان های فردی خود را برای گفتن دارند - مجموعه ای شخصی از لحظات خاص که آنها را به همان حالاتی تبدیل می کند. به همین دلیل این لحظات را گرامی می داریم. به همین دلیل است که می گوییم این لحظات فراموش نشدنی هستند. مثل داستان پاندورا.